Ласкаво просимо на сайті Gold Wing клуб Україна

Про клуб

Про клуб

Голд Вінг клуб України об’єднує власників легендарного японського байка від Хонди – короля туристичних мотоциклів класу люкс. Голд Вінг один з найбільш комфортабельних, надійних, безпечних та престижних мотоциклів в світі. За більш ніж 30-річну історію він завоював серця тисяч шанувальників!

З початку 80-х років власники цього байка стали об’єднуватися в клуби, а в 1983 році була утворена Європейська федерація Gold Wing (GWEF). Вона налічує в своїх рядах понад 20.000 мотоциклів Gold Wing. Членами Європейської Федерації є клуби країн Європи, таких як: Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Англія, Голландія, Угорщина, Ірландія, Італія, Люксембург, Норвегія, Польща, Португалія, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія та Україна. Україна подолала величезний шлях, перш ніж отримала право стати повноправним членом цього мотосоюзу. Офіційно наша країна прийнята в Європейську Федерацію власників Gold Wing 16 серпня 2007 р.

Клуб є абсолютно відкритим для всіх власників Голд Вінг, але одного лише володіння туристичним мотоциклом недостатньо. Необхідно довести – мотоцикл куплений не заради іміджу … Членство в клубі зобов’язує до гідного представлення нашої країни!

Традиційною формою спілкування власників Голд Вінг є фестивалі, які прийнято називати Треффеном, від голландського слова «треф», що перекладається як – “зустріч друзів”. З аналогічними мото фестивалями їх ріднить хіба що наявність мотоциклів.

Країна-учасник Європейської Федерації Голд Вінг згідно календаря GWEF організовує Треффен в своїй країні, метою якого є розвиток мототуризму в Європі, а також вивчення національної культури країни. Перший Міжнародний фестиваль в Україні відбувся в 2008 р у Львові. В Україну прибуло 190 мотоциклів, з них 156 власників – члени Європейської Федерації Голд Вінг. Українські Треффени відомі серед членів GWEF як одні з кращих за рівнем організації та проведення. Українські Треффени вже придбали своїх постійних шанувальників.

Проведення Міжнародних фестивалів є приємним та почесним обов’язком для Голд Вінг клубу України!

Правила клубу

GWEF

ukUK